| Shagun a întrebat:

Cum as putea sa ii propun unei fete sa iasa in oras? big grin

Sau ce mesaj as putea sa ii dau?

Funditawinking

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Pai iti dau eu o idee in cazul in care vrei sa ii trimiti un mesaj, asa a facut prietenul meu cu mine si mie mi-a placut tare mult era ceva de genu: "Ma bate o intrebare de ceva timp, si vreau sa`mi raspunzi sincer, daca ti-as spune ca imi placi foarte mult cum ai putea sa imi raspunzi 1. ca ma lupt cu morile de vant sau 2. cand aveai de gand sa`mi spui"

5 răspunsuri:
| Shagun explică:

Era vorba sa o invit dar sa ii dau si mesaj big grin

| ILoveYouMore a răspuns:

Eu sunt fata si nu mi se pare in regula sa primesc un mesaj in care sa fiu invitata la o intalnire ai putea folosi ceva de genu:

1.Prima metoda:
Tu:Ce ai de cand sa faci astazi?
Ea:Sunt libera ( sau alte chestii )
Tu:Atunci ne intalnim in parc, la ora Y, ok?

2. Buna, am chef de un suc/plimbare, si simt nevoia sa ma insotesti! Ce zici?
3.Maine ies in oras la un suc, daca vrei te i-au cu mine.
4. Ce-ai zice sa mergem la o plimbare?
5.Astazi vreau sa ma distrez, tu nu?
6. Ce frumos e afara azi.hai imbracate ca vin sa te iau
Fii creativ, experimenteaza mai multe si vezi care merge mai bine

| alexy a răspuns:

Pai poti sa-i spui ca vrei sa iesi in oras dar te-ai plictisi daca ea nu ar fi prin preajma. Poti sa-i spui ca soarele rasare de abia atunci cand ea zambeste iar tu te bucuri atunci cand iti accepta invitatia ta. Daca si ea te place e imposibil sa refuze invitatia si scoate-o si tu in locurile in care ii plac ei chiar daca tie nu iti plac foarte mult.In caz ca refuza nu te da batut din prima ffindca s-ar putea ca a doua oara sa iti reuseasca, iar daca nu incerci si a treia oara, dar nu are cum sa te refuze de atatea ori.Hai,doar esti baiat descurcaret.Iti tin pumnii si iti spun eu ca vei reusi.

| Bixx a răspuns:

-buna Q, ai treaba?
-nu, ma plictisesc...
-am o idee: azi e flimu X (sau nu stiu, vezi thu) si singur nu ma duc! vii?
-kk...
Daca zice ca nu... improvizezi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intrebi ce planuri are pentru dup`amiaza respectiva si daca i`ar face placere sa iasa cu tine in oras pentru a va petrece timpul impreuna si simtindu`va binehappy