| yappi a întrebat:

Cum as putea sa il fac pe un baiat sa fie sigur ca ma vrea inapoi avand in vedere ca am fost impreuna si acum in momentul de fata ne tachinam ma mangaie vorbim si toate cele mai putin sa iesim in oras si sa ne sarutam; el a spus ca ii place de mine stie si ca eu il simpatizez si totusi nu suntem impreuna... dc si cum pot sa fac sa ne impacam?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MM...cam greu aici depinde si de cand se simte el pregatit sa faca asta. Tu te simti pregatita sa o luati de la capat dar el poate inca nu e sigur.Incearca sa aduci tu in discutie daca ar mai vrea sa va impacati...(sau ceva de genul).
Eu am trecut printr-o situatie asemanatoare, dupa o perioada el a inceput sa ma sune sa intre in discutie cu mine si pana la urma m-a intrebat si daca vreau sa o luam de la capat.
Dar nu toti baietii sunt la fel, poate asteapta sa faci tu primul pas, sau pur si simplu inca nu se simte pregatit!

| Ella_9686 a răspuns:

MM...cam greu aici depinde si de cand se simte el pregatit sa faca asta.Tu te simti pregatita sa o luati de la capat dar el poate inca nu e sigur.Incearca sa aduci tu in discutie daca ar mai vrea sa va impacati...(sau ceva de genul).
Eu am trecut printr-o situatie asemanatoare, dupa o perioada el a inceput sa ma sune sa intre in discutie cu mine si pana la urma ma intrebat si daca vreau sa o luam de la capat.
Dar nu toti baietii sunt la fel, poate asteapta sa faci tu primul pas, sau pur si simplu inca nu se simte pregatit!