| anemona112 a întrebat:

Cum as putea sa imi elimin rivala laughinglaughing?

Răspuns Câştigător
| Dav7id a răspuns:

Pauza publicitara:Vand pistol 9 mm, se descarca automat in cine vrei, fara sa vrei.Are o tinta precisa de la distanta foarte mica,de la distanta mare tragi la intamplare,impusca numai rivale, rivali nu, poate de la culoarea roz.Intrun cuvant pusca si cureaua lata.Sau becali pac pac, da creca face reclame la piscarici si nu-s de efect.De unde iti vine tie ideea sa iti elimini rivala auzi laughing. Sper sa nu ma uit maine la ProTv sa vad ca ai facut ce-am zis.Intreceo in ce face, e cea mai buna razbunare, dar sa nu faci prostiile mai bine ca ea.

2 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Ia AVP-ul să o deprimi!

| Plague a răspuns:

Sabotezi franele de la masina ei happy (sau de la bicicleta daca nu are masina). Sau de la masina prietenului ei, sau de la autobuzul cu care merge, sau de la...nu. Mai bine nu o "elimini" de tot happy.