| xXRobbyXx a întrebat:

Cum as putea sa imi fac iubita o persoana care ma cam uraste de cand eram mici? Dar acum nu mai sunt pustiul de odinioara care stresa oameni.

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Foarte usor...Desi nu stiu de ce esti tu atat de convins ca ea te uraste de cand erati mici. Tu te-ai schimbat, deci si ea.Ai putea sa o provoci la o discutie avand ca punct de pornire chiar copilaria voastra(asta daca ai simtul umorului si te simti in stare sa te autoironizezi) sau sa o inviti undeva in dorinta de a te revansa pentru toate rautatiile pe care le-ai facut si astfel sa ii dai ocazia sa te cunoasca.Ai grija sa stii ce ii place/ce nu ii place pentru a o putea surprinde placut.Bafta

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai are oare motive chiar sa te urasca? Ce ai facut asa rau? Pai arata-i ca nu esti baiatul de odinioara, demonstreaza-i ca te-ai schimbat, incearca sa o cuceresti, fi alaturi de ea, fa-o sa te iubeasca, sti vorba aia ca `de la ura la iubire e doar un pas`...succes!

| robby_9284 a răspuns:

Stii ca e o vorba printre adolescentilaughing.ca aia care se bat se iubesc?big grin deci. let' go fight dude! big grin

| Anisoara_3887 a răspuns:

Sunt sigura ca in acea ura ireala se ascunde un sentiment de simpatie bine mascat, stiu din proprie experienta, un baiat ma irita la limita nefacind nimic doar prin simplul fapt ca il placeam si nu intelegeam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma poate ajuta cineva ca o persoana sa nu ma mai urasca