| SayMeSayYou a întrebat:

Cum as putea sa imi fac parul ca solange din cameleonii? Am incercat asta de atatea ori.Am fluturasul pe care il are ea am clamitele bretonul imi iasa super dar nu stiu cum sa imi fac la spate poate cineva sa ma ajute?

dau fundita big grin promit promit promit

2 răspunsuri:
| Maia a răspuns:

Inceraca la un hair stylist. O persona pregatita te-ar putea ajuta in asa ceva pentru ca de explicat e mai greu.Insa am o intrebare de ce nu incerci sa-ti faci parul asa cum iti imaginezi tu, o coafura proprie si simti nevoia de a copia? Eu chiar nu prea inteleg chestia asta! In fine, bafta!

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Du, te la un coafor foarte bun happy