| JustMoonlight a întrebat:

Cum as putea sa imi fac parul la deschidere, in prima zi de liceu? big grin Am parul lung si ondulat. Precizez ca nu am placa de par sau ondulator sad Ceva idei? Funda:*

2 răspunsuri:
| th4inspiration a răspuns:

Un coc frumos cu niste cleme prins cu niste suvite rebele pe langa, il poti lasa asa normal, ceva codite impletite mici, iai niste cleme mici si ii faci o forma din ambele parti sa para strans lejer la spate, lasat normal pe o parte sau doar prins intr-o clema/rita.

| Pinguina123 a răspuns:

Un spic sofisticat intr-o parte sau o coada de peste si ii dai gata pe totiwinking Funda?