| zuzybuzy a întrebat:

Cum as putea sa imi fac sa creasca sanii? am 15 ani si ii am mici!

5 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Sosete. Bai, ce intrebari puneti. Tu la 15 ani chiar n-ai ce face? Tate iti trebuie tie?!

| BiuL a răspuns:

Sanii incep sa creasca la pubertate, deci nu demult au inceput sa iti creasca si tie si vor continua sa creasca pana la 20 de ani asa ca sta linistita nu raman asa mici. Ai grija de sanatatea ta, incearca sa mananci sanatosi sa nu exagerezi cu dietele si sa faci miscare si va fi totul ok.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Implant cu silicon

| Xtadelo a răspuns:

Astepti sa cresti.

| papusica987 a răspuns:

Buna.
nu ai ce sa le faci...
si eu am aceiasi problema, am 17 ani.
am incercat creme, tinctura de marar, uleiuri, masaj, exercitii si nimic nu a dat rezultatee.no talking
am acceptat pana la urma ca sunt mici si gatalove struck ii prefer mici si la locul lor decat mari si lasatioh go on