| BlackAngel23 a întrebat:

Cum as putea sa lesin?big grin P. S nu vreau raspuns gen pergi la doctor ca ai cu capu si bla bla dc as vrea asta dau funda la cine imi zice exact cum

Răspuns Câştigător
| Piiink a răspuns:

Nu mai bea laptee sau vit. C shii era o chestiee deekii tu stai p vine shii numeri de la 1 la 15 in timp ce inspiri aerii si expirii da sa se auda si cand ai ajuns la 15 tragi atre aier in piept shii il tii acoloo si cineva te ridika sus apasndutii pe piept big grin shii ai lesinat big grin eu am facut chestia asta
shii
tine cam vreo 5 -6 min big grin baftaa :X funda? puppy dog eyes

11 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Vrei sa atragi atentia?
Poi sa nu mai mananci cateva zile, sau poti sa te prefaci ca lesini.
Dar probleme la cap tot ai.

| Deny1333 a răspuns:

Dă-ţi cu ceva-n cap. Efect garantat.winking
Sau metoda lui @Piiink. Nişte tipe de la mine din clasă au reuşit. Da` vezi că n-o să fii tocmai bine după.
Apropo, chiar ar trebui să vizitezi un medic. Pe bune!

| Alexander21 a răspuns:

Da-te cu capu de perete pana devii inconstient. Oricum, la ce minte ai, nu vad sa ai ce face cu capul.

| BetterThanDrugs a răspuns:

Poi nu poti sa lesini asa pur si simplu
Trebuie sa iei multee pastile.sa bei clor.
chestii d'asteatonguelaughing

P.S: NU iti recomandd sa faci asa cevawinking

| Gicone a răspuns:

Cam ciudat! laughing Ca sa lesini trebuie sa fie multi oameni in jurul tau, sa fii putin stresata si lesinul se mai datoreaza datorita lipsei de oxigen. happy

| Zmeura_5657 a răspuns:

Mergi la doctor ca ai probleme cu capu'.

(p.s=te strangulezi pana nu mai ai aerwinking )

| ăăă_6086 a răspuns:

Esti nebuna:O? de ce sa lesini. o sa le dai doar dureri de cap la ai tau happy

| AnAiLuI a răspuns:

Mananca creta la scoala :te doare capu` si apoi lesinihee hee sau ia medicamente gen paracetamol sau alt tip si iei 2 si lenisiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa lesini pe bune? Scuza-ma dar chiar ai niste probleme big grin nu te supara. Referitor la intrebarea ta, cam stupida, dar in fine un om lesina daca sta foarte mult nemancat sau daca sta cu capul dezgolit in soare ( puternic, evident ). Poti sa lesini de la emotii, soc, depresie.mai sunt cateva stari care nu imi vin acum. Daca tot vrei sa lesini, problema ta. NU vreau sa te jignesc dar nu mi se pare o,, idee " prea stralucita happyhappyhappy. De ce sa te imbolnavesti singura ...nu te inteleg. Daca vrei doar sa te prefaci improvizeaza pe moment o cadere si incearca sa-ti tii respiratia in timp ce te consulta laughing ar fi o farsa pe cinste.
Daca vrei sa-mi dai fundita, decizia ta; eu zic ca am fost destul de explicita ohappy

| Yoostar a răspuns:

Eu pot sal lesim pe altu.trb sal pui pala in vine sa-si faca in x mainile pe piept si sa stranga si sa respire adanc de 10 ori. dupa aia tot in x il prinzi de piept in x cu mainile si strangi si il ridici si il tragi pe spate. lesina am incercat timp de 10 secunde mie mi-a cazut ala din manalaughing

| Și_Atât_Aimee_1992 a răspuns:

DECI stai ghemuit (in picioare, adica stai si tu pe vine) faci ca un catel de 50 de ori, apoi te ridici si te ridici pui mainile in forma de X in jurul tau si 2-3 oameni trebuie' sa te stranga in brate si lesini, eu am incercat si a mers tine vreo 10 sec dar nu simti nimic, faza e sa nu faci de prea multe ori (maxim 5 ori) ca un prieten a facut spume la gura) Bafta big grin laughing