| Fluture a întrebat:

Cum as putea sa ma bag in seama cu un baiat fara sa-si dea seama ca il plac, sa nu ma creada o obsedata? Eu si acest baiat am fost prieteni foarte buni acum doi ani, dar din pacate eu am fost foarte aiuristica si am stricat tot. Unul dintre cei mai buni prieteni ai lui ma place, daca va ajuta cu ceva. help. dau funda....:*

1 răspuns:
| fr11sh4 a răspuns:

Pai fii tu insati..comporta-te normal si fii intelegatoare, amuzanta ..in primul rand fii tu insati!
funda?big grin