| ody a întrebat:

Cum as putea sa ma duc imbracata pentru prima data la discoteca?

5 răspunsuri:
| mariaw a răspuns:

Cum iti place tie... dar te rog eu, nu-ti lua bluza cu buricu la vedere sau fusta de-o palma, chiar daca ti se pare ca locul inspira la asa ceva

| cipri08 a răspuns:

In haine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca exista o tinuta anume pentru discoteca? Te imbraci cum te simti tu bine, sa fii in largul tau, eventual sa fii cat de cat eleganta. Acolo nu mai conteaza asa de mult tinuta tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ceva sexywinkingwinkingsi cu care sa te simti bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa adopti si un stil "casual" Nu mai conteaza cum te imbraci atata timp cat de simti confortabilahappy. Eventual poti sa iti iei niste jeansi care iti plac tie mult cu un tricou sau un maieut cu niste paiete asa mai "glittering"