| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa ma fac cea mai populara fata din scoala si cea mai placuta din clasa ca toate fetele si baietii sa stea mereu pe langa mine? Sunt o persoana foarte frumoasa(sorry pentru lipsa de modestie ), ce mai inteligenta din clasa, deschisa, sincera si buna cu toti(le dau sa copie la testuri mereu).
Eu cant merg la emisiuni tv, desenez si fac gimnastica de performanta. pot sa fac sute de lucruri...parkour,dar nu stiu, colegii nu prea ma admira, adica o fac dar nu stau cu mine. daca mai cunoaste ai zice ca sunt o persoana foarte modesta dar aici vorbesc deschis fiind un site despre pareri. laughing :*

Răspuns Câştigător
| BlacK_8915 a răspuns:

Poi incerca sa vorbesti cu fittzze si portate cu ele spr sa te ajute alexa

6 răspunsuri:
| 2xM a răspuns:

Vad ca esti plina de calitati.
Poate defectul tau major este ca te lauzi prea mult. Poate asta ii face pe ceilalti sa te respinga. Cel mai bine e sa te laude pe tine altcineva, nu sa te lauzi pe tine insuti.
80% sau mai mult din ce ai zis tu, sunt minciuni.

| bianca a răspuns:

Si cum "copie"de la "testuri"?

si numai suferi atat de mult draga
oi fi frumoasa dar...degeaba
o persoana normala NU inteligenta stie ca se scrie copieaza si teste
winking

in fineoh go on

| Диана a răspuns:

Vaaaii dragă, da' câte calităţi ai tu.batting eyelashes
Să pic de pe scaun, nu alta!
Sper că prietenii tăi nu ''copie'' la ''testuri'' la română tot de la tine. oh go on

Elianna
| Elianna a răspuns:

N-o sa ajungi niciodata asa ceva pentru ca esti increzuta, si lipsa ta de modestie alunga lumea din jurul tau! Nimeni nu vrea sa se simta mai prost decat interlocutorul sau!

| sw33tgirl a răspuns:

Imi cer scuze pentru lipsa mea de modestie...eu niciodata nu m-am laudat dar am crezut ca aici pot sa-mi exprim gandurile liber. Sorry!

| Scarlettt a răspuns:

Ma copil'o in intrebarea asta care ai pus'o (http://www.tpu.ro/......nt-ca-ele/ ) ai zis ca esti urata ca ai pete si aicia zici ca esti frumoasa da ce mai minti mai fato =)) esti LAUDAROASA INGANFATA