| nikol_7126 a întrebat:

Cum as putea sa ma impac cu fostul meu prieten. el sa desp de mine pentru altcineva dar nu ia mers prea bine cu acea fata si apoi a stat cu altcneva si nici acum nu ii merge bine si la noi e un pic am ciudat deoareke parintii sunt prieteni forte buni si nu stiu. multi mi-au zis sa ma duc la el sa il intreb dac mai vrea sa mai stea cu mine dar eu nu am curajul asta. sincer eu chiar nu stiu cu sa fac ca sa fim din nou impreuna. plz aveti ceva idei sa ma ajutati va rogsad

Răspuns Câştigător
| Ralucca a răspuns:

Scuze ca iti spun.dar nu cred ca va mergewinking... Daca baiatul ala a fost cu 2 fete. inseamna ca te.a uitatwinking. Poti insa sa risti si sa.l intrbi dar eu personal nu cred ca va mergewinking. Si in plus el a pierdut. Asa ca uita.l si fatzi alt prieten!winking Funda? big grin

1 răspuns:
| nikol_7126 explică:

Ok ...ms de ajutor