| Zmeura a întrebat:

Cum as putea sa ma ingras in 14 zile?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Practicarea un sport şi o alimentaţie echilibrată te pot dezvolta armonios, greutatea corporală în mod normal trebuie să fie cu minus 10 din înălţime.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| allesendethier a răspuns:

Nu te ingrasastraight face. Ramai asa cum esti.Doamne. nu va inteleg.Altele se chinuie sa slabeasca si tu vrei sa te ingrasi?!:Opfstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu tot asta urmaresc am 1. 65 si 49 kg.nu suficient pentru ca ma stresez f tere la scoala si slabesc repede