| cristina_3322 a întrebat:

Cum as putea sa ma ingras la picioare? Sau pur si simplu sa ma ingras? Mananc si in toiul noptii carne, paine, ciocolata, si nu ma ingras deloc angry imi vine sa ma dauu cu capu de peretiat wits' end
Deci, sugestii? Cum ma pot ingrasa la picioare in principal.
Multumessc:*

7 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Eu am reusit sa ma-ngras
Stii...eu am incercat sa-mi fac un program de masa, am 3 feluri de mancare dimineata:cereale cu lapte, dupamiaza:peste, ciorba iar apoi doua prajituri, seara 3 mere si 2-3 portocale

| Lora a răspuns:

Buna Cristina, nu-mi merge sa trimit e-mailuri de-asta o sa-ti raspund aici.In Alexandru cel Bun la Minerva vechile standuri sau mutat langa biserica de la pasarela, acolo se gasesc si incaltaminte si hainute ieftine si faine, sau in podu ros la standuri! O seara faina!

| ºPishcotº a răspuns:

Hey Cristina, ce faci?hee hee. Deci am o prietena exact ca tine vrea sa se ingrassehee hee Mananca si ea noaptea si degeabahee hee:. Du-te la un nutritionist, cred ca este cel mai indicat! Si ai grija sa nu ai mare colesterolul:-s, ca mananci prea milte dulciuri! Nu e binehappy! Eu as vrea sa mai slabesc si voi sa va ingrasatihee hee Va dau de la minelaughing. Ai grija de tine:*

| clauss a răspuns:

Draga cristina opreste te acum si nu mai manca aiurea si orice ca mai tarziu o sa regreti si iti spun si de ce, in primul rand nu-i sanatos si in al doilea rand organismul se va schimba pe viitor si s ar putea nu asa cum ti ai dorit

| brosu a răspuns:

Oricum aţi fi, aveţi o obsesie, să fiţi invers.
Pentru ce trebuie să te îngraşi.
În fotografie din câte văd eu ai picioare foarte frumoase.
Dacă vrei ca musculatura la picioare să fie mai fermă fă sport, aleargă, şi nu mai mânca aiurea, mai ales noaptea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce noroc ai...eu vreau sa slabesc...

| lolman a răspuns:

Deci...mananci spre seara 9-10 noaptea cane cartofi prajiti ciocolata dulciuri si mula multa paine printre astea(mananca cartofii cu paine)winking bai bai P. S.:fundita pls