| Kiduuuu1445 a întrebat:

Cum as putea sa'mi dau seama daca un baiat( cel mai bun prieten) ma place?

4 răspunsuri:
| AleXandraDoll a răspuns:

Salut. Eu cred ca intre 2 persoane de sex opus nu poate exista o relatie de amicitie pentru ca la un moment dat intervine atractia. Parere mea este ca te place...Incearca sa vorbesti cu el, spune-i ca iti place un anumit baiat si vezi cum reactioneaza...cred ca asa iti poti da seama daca simte ceva mai mult pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa te uiti la comportamentul sau cum se comporta inainte si cum se comporta acum?(da depinde si de situatie)de exemplu eu am patit-o era unul din cei mai buni prieteni si m-a intrebat odata daca am un iubit iar eu i-am spus ca nu apoi dupa 1-2 zile a inceput zsa se poarte diferit cu mine de exemplu imi cumpara sucuri cadouri ma alinta ma imbratisa foarte des... daca ti se intampla asa sau ceva de genu astai calea big grin sper sa te ajute big grin

| Shinen a răspuns:

Pai, te priveste intens, se poarta diferit cu tine decat o facea pana acum, iti zambeste mai des.etc.

| Emma a răspuns:

Din comportamentul lui.sau daca ai p cineva care sa te ajuteeeee.whistling
Adica un baiat, var, frate, amic care nu te va trada si se intelege bine cu el poate sa-l intrebe p ocolitewinking
De ex "U ce prietena mai ai? Mi se pare ca te intelegi destul de bine cu X[adica u ca nu stiu cum te cheama]. ce parere ai despre ea?
baftalove struck
Sper sa fie cum vrei u:*:*