| secretflower15 a întrebat:

Cum as putea sa-mi inveselesc uniforma-bluza portocalie si pantalononi inchisi la culoare(nu neaparat de stofa avem voie si cu blugi)?big grin

Răspuns Câştigător
| wertori a răspuns:

Aplica pe bluza nasturasi verde deschis in partea de jos in diferite modele, sau cumparati vopsea pentru haine ( de preferat albastra sau verde ) si stropeste bluza ca si cum ai stropi pereti dar de la distanta, o sa iasa niste pete dragute ( ca si cum ai fi iesit dintr-un atelier de pictura ). mie mi se par interesante metodele.

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Cu o esarfa sau un medalion haios.

| AnanasKid a răspuns:

Depinde cum e bluza. poti sa pui niste bretele sau o vesta neagra. poti sa pui niste insigne.ar merge sa pui un sacou si sa ridici manecile.