| rose_4736 a întrebat:

Cum as putea sa procedez atunci cand am vazut un baiat dragut si imi place de el? va rog sa imi spuneti? cum pot sa fac ca sa intru in vorba cu el? ce sa ii spun?

3 răspunsuri:
| consiliera a răspuns:

Stai pe langa el, uita-te discret la el. Observa daca te"vede".Nu te arunca tu la el.

| surpriza a răspuns:

Pai ai putea sa te duci la el si sa.l intrebi cum il cheama, ce face si chesti de genu:d

| Leχα a răspuns:

Pai.thinking Te-ai putea duce la el si l-ai saluta, ma rog, apoi faceti cunostinta...laughing. Ceva-n genu'thinking Acum na.