| Andrada97 a întrebat:

Cum as putea sa scap de rusinea fata de anumite de persoane si sa nu imi mai pese de ceea ce zic altii?

2 răspunsuri:
| Ion a răspuns:

De asta nu poti scapa asa rapid. Sau nu exista un lucru prestabilit. Trebuie sa treci peste frica ca oamenii o sa te judece si sa incepi sa faci lucrurile care iti plac, sa faci ce vrei, ca o sa te simti mult mai bine. Pur si simplu gandeste-te ca nu conteaza parerea celorlalti decat a ta.

| Bluemind112 a răspuns:

Pai si eu am aceeasi situatie si fac ce zici u ion dar eu nu vreau ca lumea sa ma judece prea mult sad dar ma judeca TOT timpul sad cred ca eu unul nu sunt facut sa am prieteni sau altceva sad