| mihaela0205 a întrebat:

Cum as putea sa trimit pe e-mail o felicitare, si cand persoana aceea deschide mail-ul sa-i apara direct poza?
De fiecare data cand trimit de pe un site, "Pentru a vedea felicitarea mergeti aici:... ", cum as putea sa fac ca felicitarea sa apara in mail?
funda happy

1 răspuns:
| Lexon a răspuns:

Acum nu mai ai nevoie, ca a trecut perioada sarbatorilor, dar mai vin si la anul... Pentru a trimite un mail cu poza iti trebuie un cont de gmail.com. Acolo cand compui mesajul iei pur si simplu poza de pe ecran si o tragi in fereastra de editare a mailului unde doresti sa iti apara. Yahoo nu permite inserarea de imagini in mesaje decat daca le uploadezi pe alt server si pui link IMG catre ele.