| titicristina21 a întrebat:

Cum atrag baietii?

31 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Doar aspectul fizic atrage restul sunt basme, rochi mai scurte noua baietilor ne place sa privim,cand vedem o fata frumoasa mai als bulanele ei in creier creste serotina asta e ca heroina, eu personal ma simt exictat de bulane,sanii,fund mai ales daca are si o fata simetrica, daca crezi ca sufletul atrage sexul opus poti castiga premiul nobel pentru ipocrizie, singurul lucru care ne atrage este aspectul fizic, eu personal mai pun accent si pe ceea ce are si in cap dar asta nu inseamna ca creaza atractie fizica, baieti frumosi de care va place voua vor fete frumoase, slabute, tupeiste, rele

| GdX a răspuns (pentru RAY):

TU nu ai avut nicio relatie pana acum?

| GdX a răspuns (pentru RAY):

Depinde ce fel de baieti. Sunt mai multe tipuri. Poti sa ii atragi imbracandu-te provocator sau fiind naturala sau prin inteligenta ta ii poti atrage...etc. Sunt multe metode, conteaza ce tinte ai.

| RAY a răspuns (pentru GdX):

Ba da

| OldSoul a răspuns:

Pe mine m-ai atras deja cu aceasta intrebare.
Ce urmeaza?

| titicristina21 explică (pentru OldSoul):

Pai nu stiu de exemplu cum ii arat persoamei pe cre o plc ca o iubesc?

| OldSoul a răspuns (pentru titicristina21):

Prin gesturi, ii acorzi lui mai multa atentie cand esti in prezenta lui, razi la glumele lui, il bagi in seama.

| titicristina21 explică (pentru OldSoul):

Am incercat dar nu prea merge

| Mayhem666 a răspuns:

Trebuie sa fii draguta, inteligenta, independenta, responsabila, optimista, sa ai personalitate si sa nu iti pese de ce spun altii despre tine.
Pe mine asta ma atrage la o fata, nu stiu ce preferinte au ceilalti baieti.

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Man nimic din ce ai scris acolo nu te atrage sexul si doar rational

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Pe mine ma intereseaza ce are in cap, si sa avem cat mai multe lucruri in comun, aspectul mai incolo, degeaba este frumoasa, daca e proasta, si daca nu avem absolut nimic in comun. Poate sa fie zeita frumusetii, dar daca e proasta de da in gropi, sau dau gropile in ea, tot degeaba, nu ai ce face cu una ca aia.
Mai bine una care sa stie sa isi foloseasca creierul, decat una care sa stie sa isi foloseasca partea genitala.
Nu spun ca nu trebuie sa fie frumoasa, dar si personalitatea conteaza mult pentru mine.

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Man ceea ce exprimam noi ceea ce vrem in mod rational, constient este una ceea ce ne place este alta, nu mancam doar ca sa mancam, mancam si pentru ca ne creaza placere, daca e frumoasa isi va crea placere cand o vezi daca e urata degeaba te potrivesti cu ea ca te va degusta prezenta ei, nu noi decidem ceea ce ne place asa si fetele ele spun ca vor baieti cuminti dar pe ele le atrag badboys nu e vina lor, ceea ce ne atrage la sexul opus e involuntar

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Poate mie imi plac fetele urate, nu ai de unde sa stii rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Da ai fi singurul de pe planeta ce sa spun, posibil ca isi place si viermi, gandaci tot ce e urat a?

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Sunt mai special rolling on the floor
Glumeam cand am spus ca imi plac fetele urate, sper ca te-ai prins ca e o gluma.
Fiecare are gusturi diferite la persoane, nu toti suntem la fel, poate ce tie ti se pare frumos, mie mi se pare urat, sau viceversa.

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Serios? cui crezi ca i plac gandaci? asta cu ce ti se pare tie frumos mie urat e un mit, o femeie frumoasa va fi frumoasa pentru toate rasele din toata lumea, in general urati se mint cu astfel de scuze

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Ai si tu dreptate, intr-un fel, dar aici depinde si de gustul fiecaruia, poate tie iti plac fetele cu sanii mari, iar mie imi plac cele cu sanii mici, asta a fost un fel de exemplu, asta nu inseamna ca e si adevarat.

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Sanii mari atrage majoritatea barbatilor, inca n-am auzit vreunu care sa fie atras de una cu sanii ca de barbat, o femeie ca de aia e femeie trebuie sa aiba sanii asta e semn de fertilitate adica are lapte pentru viitorul bebe

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Asta a fost doar un exemplu, si am specificat ca asta nu inseamna ca e si adevarat.

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Sper ca nu te atrag barbati nu?

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Nu, stai calm. Imi plac fetele.

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Glumeam,n-am nimic cu tine nici daca tear atrage fiecare face ce vrea

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Stiu ca nu ai nimic cu mine, de aceea ne intelegem asa bine.

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Ma bucur sa citesc asta

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Degeaba isi explic

Răspuns utilizator avertizat
Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Si mie man

| Laura78 a răspuns:

Totul incepe cu atractia fizica, apoi cuntinua cu personalitatea.

| SARKAN a răspuns:

Da ce esti magnet de vrei sa ii atragi?laughing

Întrebări similare