| Dariana1999 a întrebat:

Cum atrag stentia unui baiat pe cal il plac? FUNDA

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Incearca sa vorbesti mult cu el, dar nu-l stresa, scrie-i tu pe mess, facebook prima de maxim 3 ori la rand (ma refer la inceperea unei convorbiri ) si incearca sa abordezi subiecte interesante, intreaba-l ce-i place si vorbeste cu el despre pasiunile sale, nu ezita sa intrebi daca nu intelegi ceva referitor la ele, chiar daca poate va avea o reactie de genul : Cum?! Nu stiai?! baietilor le place mult sa aiba impresia ca stiu mai multe decat fetele si ii va face placere sa explice ceva ce-l pasioneaza.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce treaba are calu' in afacerea asta si ce e aia "stentie"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru numele lui Dumnezeu (asta daca exista), baga-l in seama, daca e timid va aprecia foarte mult!