| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Cum atragi atentia unui baiat cu un an mai mare ca tine, care e pe acelasi etaj cu tine (la scoala)big grin?
Merci mult si funda!

9 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut bya! :*
Pai bineinteles ca te plimbi adica te fatai si tu pe acolo pe culoar si prin fata clasei lui in pauze, cand il vezi ii zambesti, eventual te si izbesti putin de el din greseala, sau te uiti mai insistent la el.Bafta! :*

| NuConteazaCineSunt explică:

Merci mult:* chiar o sa incercbig grin mai ales varianta sa ma trantesc putin in el da a incercat o colega cand trecea pe langa noi sa ma impinga in el da m-o impins in pereterolling on the floor ...mai astept variante de raspuns.merci:*

| NuConteazaCineSunt explică:

Ms mult:* pentru raspunsuri
si aia cu "stai ma" laughing e chiar comikarolling on the floor

| forever4you a răspuns:

Buna draga meakiss

Poi ar trebui ca sa fii mereu pe langa el ca sa faci in asa fel incat sa te observe, poti sa te mai lovesti de el pe hol si sa iti ceri scuze sau daca esti prietena cu vreun prieten de al lui mai stai cu el si poate asa ii vei trezi interesul de a te cunoastewinking

Baftakisskisskiss

| TwEEty_9286 a răspuns:

Uite in general baietii din zilele aste nu mai sunt cum erau inainte(toti se uita numai la aspect nu la si ce este in interior), dar dacva tu consideri ca el nu este un profitor, in generel trebuie sa fi atenta la vestimentatie si la felel cum te comporti[p. s. nu injura in preajma lui deoarece i s-ar putea parea un lucru urat la o fata si sa te ignore]sper ca te-am ajutata! pa pa*

| Roikiiii a răspuns:

Daca cun o colega de clasa cu el roagoa sa-ti faca lipeala. Daca nu... incearca sa vorbesti asa putin, putin cu el.Adica cand el striga dupa un baiat ceva gen:Stai ma tu sa ii spui : Da stau.si din putin in putin sa vorbiti...

| Gest4U a răspuns:

De ce sa atragi atentia? daca iti place de cineva cel mai bine este sa il intrebi direct. astfel nu vei pierde timpul cu aiureli si cu sperante.

| xRos3 a răspuns:

Incearca sa pui pe o prietena de a ta sa il intrebe ce gen de fete ii plac.) Si depinde.vezi tu cum te comportiwinking Incearca sa te dai pe langa el.si sa te uiti ft des la el big grin. funda?big grin

| Drutzy a răspuns:

Salut! parerea mea e ca ar trebui sa pui o colega sa stea pe hol si cand iese tipu din cls ea sa iti zic, apoi cand e aproape in fata usii de la clasa ta iesi repede de parca ai fugi dar te opresti inainte de a intra in el (ptc daca intri in el e jenant), il privesti cateva sec in ochi si apoi iti ceri scuze. sper ca te.am ajutat fundita?