| CikEu a întrebat:

Cum atragi fetele sau ce le plac?

2 răspunsuri:
| LauraLauraAlexandra a răspuns:

Ai putea incepe cu cuvinte precum frumoasa, superba, nemaipomenita. Evita adjectivele de gen draguta, frumusica, sexy, dulce, misto. Fetelor le place sa fie totul sau nimic. Dupa ce reusesti sa iti declari in acest fel admiratia fata de o fata, nu ar fi rau sa incerci sa o saruti pentru a te convinge ca vorbele tale au ajuns undeva, prin preajma inimii ei. deci pe scurt vorbaria daca esti expert in vorbe si dulcegarii din astea nu foarte exagerate agati toate fetele. bafta!

| Sticlă a răspuns:

Eee prostii, fetele din ziua de azi sunt atrase doar de bani, poţi să fii şi prost, dacă ai bani, ai fete.
Ce le plac?
-muşchi
-bani
-băiatul trebuie să fie periculos
-în niciun caz ce a zis LauraLauraAlexandra, nu am văzut niciodată aşa ceva.
-îţi mai trebuie o frizură bună, fără nu faci nimic.
-ce îţi mai trebuie? aaa, să-ţi permiţi să-i iei ce vrea păsărica ei, dacă nu iei un şut în cur.
-trebuie să mai ai duşmani, păi nu? nu trebuie să fie şi rivalitate la mijloc?
-să le schimbi telefonul odată la 2 săptămani...altfel nu mai e la modă şi fata nu mai e "gagică".
- trebuie să ai şi "pătrăţele" că altfel...îţi dă papucii...da ce facem aici, trebuie să te apăr eu?

Dacă nu ai astea, relaţia nu ţine.
A mai rămas ceva:
-să te dai cu o tonă de şprei, fetelor nu le plac băieţii simpli, ele trebuie să fie "speciale", să miroase a special, înţelegi?

Sunt destule, aşa sunt fetele in ziua de azi...
Cuvinte, poezii....ee căcat nu mai e "oldschool". Cocalar să fii, "gagici" să ai.
Nu uita să ai un telefon super-ultra-mega performant să o exciţi cand mergi pe stradă cu muzica, pardon, maneaua(nu poate fi considerată muzică) tare.
Ăsta e cel mai sincer răspuns.