| Sonyuk a întrebat:

Cum bag parole pentru bani la sims 2? a si am nevoie si de parole... Funda!

Răspuns Câştigător
| ravanoos a răspuns:

Simplu... ti apasat in acelasi timp: shift ctrl c si o sa-ti apara o bara sus unde poti scrie codul si daca ai nevoie de parole in bara de parole scrie halp

si uite un cod:
move_object_on si asa poti vinde oamenii, i poti muta sau ii poti muta din piscina in pamant si vor inota in pamant;;;;; funda?

4 răspunsuri:
| pick1990 a răspuns:

Dai CTRL + SHIFT + C si iti apare sus o fereastra unde poti sa scrii.
Incearca motherlode pentru 50 ca $

| Maya_8602 a răspuns:

Pai apesi pe CTRL SI SHIFT SI C...
si parola este motherlode si dai enter
si maxmotives pentru energie.
sper ca te-am ajutat

| lucian a răspuns:

Mother banii ctrl+shift+c

| SimsClub a răspuns:

Toate cheaturile pentru The Sims 2 le gasesti pe aici: http://www.simsclub.ro/....../index.php