| xDouaPuncteParantezaParanteza a întrebat:

Cum bag un joc pe BlackBerry Curve 8500? FUNDA + VOT [am cablu usb dar cand dau in pc la Computer la "Local Disk G:" nu`mi arata folder cu jocuri ca sa le pot baga]. Ajutooor FUNDAA

1 răspuns:
| bilu a răspuns:

Poti folosi Blackberry App World. Este un gen de Ovi Store, Android market sau App Store(de la iPhone). Acolo gasesti tot felul de jocuri sortate pe categorii. Sunt si care costa, dar sunt si gratis. Cauta acolo! Succeswinking