| Lineea a întrebat:

Cum castig diamante pe jocul Lady Popular? ( daca dau ajutor imi spune ca la meniu unde apas pe cumpara diamante am si o sectiune numita castiga diamante, dar eu nu stiu unde sa vad meniul ) ( doresc ceva explicit, daca se poate)

2 răspunsuri:
| Marghioalaa a răspuns:

Diamantele ori le cumperi, ori, dupa 100 de zile de la crearea contului primesti 200 de diamante.
Sau mai e de la buticul misterios care se gasaeste in mall pe numele de "Mister" acolo poti primi orce contra unei sume:100$,300$,500$ si e posibil sa primesti si diamante, la 100$: de la 1 la 3 diamante la 300$ de la 3 la 6 diamante, la 500$: de la 6 pana la 10 diamante. Sper ca te-am lamurit.Bafta!

| catalina2001 a răspuns:

Cum sa gasesc sectiunea asta MISTER?