| AdytzTheWolf a întrebat:

Cum castig o fata care e suparata foc pe mine si nu ma mai baga in seama, ma iubeste mi-a spus-o in fata dar s-a suparat pe mine si orce fac nu ii pasa, ma puteti ajuta cineva va rog?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu te mai da la ea si asteapta 4 zile sa vezi daca incearca sa vina la tine cu vreun pretext apoi ii zici ce vrea si poate o sa ii para rau dar daca nu vine nu ii mai pasa de tine.

1 răspuns:
| alinuytza a răspuns:

Aratai ca o iubesti adui un buchet de flori pe gustul ei si o cutie cu bomboane sincer mie mi-ar placea