| cipry24 a întrebat:

Cum castig sigur macar 4 numerele loto si simplu

20 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu exista vreo metoda. Daca ai noroc le ghicesti daca nu.asta ewinking

nony
| nony a răspuns:

Faci o ecuatie de gradu 4. extragi radicalele, le ridici la patrat. faci ecuatia lu Gauss. N luate cate K.la puterea 3.57.imparti la doi, spui o rugaciune si ieeeeei...TZEAPA rolling on the floor

| cioko19 a răspuns:

Asta cred ca nu doar tu ai vrea sa stii. dar in finelaughing ce intrebare.

Shin
| Shin a răspuns:

Asa cum le castigi pe toate 6... Le ghicestiwinking
Shin

| Andreeagen a răspuns:

laughing) bine ca nu vrei 6 imi pare rau dar nu am cum sa te ajut...happy
Eventual intr pe Ogicalaughing)
Glumeam, poate chiar tine de noroc n-am idee

| Encore a răspuns:

Esti sanatos prietene?

| gabitza05 a răspuns:

Jucand :d.

bafta!

| urbanghost a răspuns:

Ogica, tu esti?raised eyebrows

| princess92 a răspuns:

Incerci cu aranjamente...tonguedar... u crezi ca daca cineva stie ti-ar spune?

| ShaKuri a răspuns:

Hai expertii..ajutati omul!

| ShaKuri a răspuns:

Hai expertii. ajutati omul!

| lote00 a răspuns:

Alegi numerele asa: numarul de la pantof, numarul partidelor de sex, numarul incercarilor de a lua bac-ul, numarul neuronilor tai (adica 1).

| mamamar a răspuns:

Ca sa nimeri doar 4 nr ai doar 5085024 sanse, dar ca sa nimeri 6 ai 10068347520 big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna metoda sa cistigi la loto 6 din 49 este sa joci la 5 din 40

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum castigi 4 numere? Sorry, nu stiu decat cu 6... Uite cum facem...iti zic cum castigi cu 6, apoi ignori tu 2 numere si uite ca poti castiga cu 4! E bine asa?!? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui 6 numere si daca iti ies 4...ai castigat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data trebuie sa joci apoi trebuie sa iti surida norocul mai mult de atit nu stiu ce sa iti spun bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E urgent?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga numerele astea: 18-22-9-23 bafta dupa ce castigi sa-mi raspuzi la msg. kosmyolty

| bibss a răspuns:

Vorbeste cu Dumnezeuwinking