| BrancoveanuAlexandra a întrebat:

Cum copiez o lucrare di PC care am fc in power point pe un CD? Plzzz help! dau funda!:*

2 răspunsuri:
| Fan7a a răspuns:

Deci poti sa o pui cu NERO BURNING sau din Windows. Deci daca vrei prin nero e mai coplicat fata de windows. Cu windowsul doar bagi un CD Gol si dai Copy+Paste la fisier pe care dai sus la meniu Burning... Si scrii ce nume sa aiba CD-ul si ti se face automat... Sper ca am fost de ajutor

| osti a răspuns:

Hmm, nu prea inteleg intrebarea, dar pun pariu ca merge cu nero si un cd gol big grin