| kkkk a întrebat:

Cum credeti ca ar fi potrivit sa se imbrace un baiat la majorat? happy funda

6 răspunsuri:
| ciribist a răspuns:

Asa cum vrea el!winking

| Annaa05 a răspuns:

Cum se simte el cel mai bine.Nu trebuie sa poarte haine in care se simte incomod si in care nu se poate distra!winking

| Taduic a răspuns:

Ca si intr-un club. Lejer, la majorate se petrece. Te imbraci cu ceva cu care stii ca poti dansa lejer, dar totusi modern.

| UzOm a răspuns:

In maieu si pantaloni scurti.

| Resurrection a răspuns:

Este un eveniment important... deci la costum mi se pare cel mai potrivit pentru o astfel de ocazie.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, un costum cu o cravata rosie happy Elegant!