| danyella12 a întrebat:

Cum credeti ca e ok daca suteinul este un pic mai amre cu un deget are ceva? nu imi cresc sanii? sau daca e mik nu cresc sanii? ce ziceti help me plis funda

Răspuns Câştigător
| Redbulă a răspuns:

DOAMNE! am 12 ani si am sani de 1 kg rolling on the floor fiecare! nu-ti mai face griji ok? sani cresc! dar eu vreau sa se micsoreze :-l am sani cat mama si mama ii are ft mari!

2 răspunsuri:
| Redbulă a răspuns:

Sarumana pentru funda!

| Georgiana948 a răspuns:

Sanii iti cresc orice ar fi, indiferent de ce marime ar fi sutienuhappy