| alexandra_1245 a întrebat:

Cum credeti e corect ca intr-o relatie care e abia la inceput domnisoara sa spuna prima cuvintul TE IUBESC, sau nu?

3 răspunsuri:
| Elena_2923 a răspuns:

Normal,eu cred ca nu domnisoara ar trebui sa zica prima dar depinde... daca tipul este timid sau e mai putin romantic si foloseste mai rar cuvantul,, te iubesc" poate face ea primul pas

| arodoeht96 a răspuns:

Dupa parerea mea si a unei carti pe care am citit-o referitoare la astfel de lucruri, fata nu trebuie niciodata sa spuna prima "te iubesc", pentru ca baietii sunt cei care trebuie sa "vaneze", adica e in natura lor sa cucereasca si sa lupte pentru iubire, iar dupa parerea mea trebuie sa ne lasam greu cucerite fiindca daca vom deveni o prada prea usoara, el va trece la alta... sper ca ti-am fost de ajutor, fundita?!big grin

| Spiridusbaa a răspuns:

Eu spun ca baiatul ar trebui sa faca primul pasoh go on.