| βʀuнεттε a întrebat:

Cum credeti la ce virsta trebuie sa te saruti si sa te intilnesti?

5 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

O varsta potrivita ar fi dupa 14-15 ani, din punctul meu de vedere.

| positivity a răspuns:

Nu există vârsta perfectă pentru a avea o întâlnire. Te întâlnești cu cineva atunci când chiar vrei asta, când consideri că merită.
Însă, eu consider că vârsta potrivită pentru a avea o relație cât de cât stabilă, ar fi după 15 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La vârsta la care conştientizezi ce faci şi o faci pentru că aşa simţi nevoia, nu pentru că aşa ai văzut că fac alţii.

| DudyyGreen a răspuns:

Eu sa fiu sincer, am avut prima relatie la 14 ani... Sarutul normal ar venii de la prima intalnire. Ma rog, cunosc si persoane de 12 ani care au iubit/a deci nu e problema:3. Eu sustin dragostea pentru ca este minunata! Baftapuppy dog eyes!

| FastAndRelaxed a răspuns:

De la 14 in sus pentru ca atunci devii mai matur FUNDITA?big grin