| grineavika2 a întrebat:

Cum credeti poate exista o relatie daca fata e mai mare cu un an si jumatate dar si se afla la distanta de 135 de km

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Las-o naiba de distanta si gaseste o fata la tine in oras. Iti irosesti timpul intr-o relatie la distanta fix acum cand esti tanar si ar trebui sa experimentezi. Daca tot vrei sa te opresti la una, macar opreste-te la una pe care poti s-o si vezi.

| RAY a răspuns:

Aia nu-i relatie e pierdere de timp, daca ai chef de dezamagiri, iluzi bagate in relatia aia, cauta una din orasul tau

| ASMA14 a răspuns:

Varsta nu este o problema dar cu distanta asta nu prea o sa mearga