| adrian342 a întrebat:

Cum cuceresc o fata? Dau funda! O iubesc mult.

Răspuns Câştigător
| florina15 a răspuns:

Daca si ea te iubeste pe tine nu trebuie sa faci nimic iesit din comun.
Incearca sa faci tu primul pas si fi tu insuti.Cel mai dragut lucru pentru ea pe care il poti face este sa fii atent cu ea si sa fi sincer.Succes!

3 răspunsuri:
| OnMyDreamWay a răspuns:

´Fa 1 pas...vezi ce reactie are. Poti incerca sa o surprinzi cu ceva)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca sa-i dai niste flori o cutie de bomboane sa o asculti sa ii spui cuvinte frumoase...Vezi si tu! Funda?

| ionycutza a răspuns:

Primul pas este sa vorbesti cu ea si sa vezi daca te place. Daca nu te place nu deveni foarte obsedat de ea si nici nu o sufoca. daca la o fata ii areti ca esti indiferent asa vine ea mai repede la tine.