| boro a întrebat:

Cum cuceresti cel mai usor o fata?hee hee

Răspuns Câştigător
| PurpleLadybug a răspuns:

@marius231: haioslaughingcred acelasi lucru despre baieti. Nu generaliza, pentru ca majoritatea nu sunt asa... Majoritatea fetelor incearca sa arunce o privire in sufletul baietilor, pe cand baietii incearca sa arunced o privire'n decolteustraight face

@boro: doar fi tu! Nu incerca sa copiezi pe nimeni, nu exagera cu vrajeala, sau nu incerca sa iesi prea mult in evidenta. Aminteste'i subtil cat iti place de eahappy, o floare, un cadou mic, ca doar e Craciunu'laughing. Ata e reteta succesculuilaughing credstraight face. Daca esti si frumos, avantaju' tauwinking
take carepeace sign

14 răspunsuri:
| kanibala a răspuns:

Prin umor!, frumusete(nu neaparat ), si sa fi un tip cu capul pe umeri...(majoritatea timpului)rolling on the floor

| St!L a răspuns:

Difera de la fata la fatahee hee.
De obicei fetele sunt intereseate in primul rand de aspectul fizic si mai putin de cel intereior, asa sunt fetele ce sa le faci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intrebi direct fara pic de rusine;-Mergi cu mine, sau te iau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe modalitati, ai putea sa o scoti la un suc, la o ciocolata, si acolo sa ii arati ce baiat esti tuhee heehee hee si marius, nu toate fetele sunt interesate de aspectul fizic, eu una nutongue.

| butterfly95 a răspuns:

Pai, in primul rand, nu fii tocilar, imbraca-te mai coollaughing., si incearca sa te imprietenesti cu ea...asta e parerea mea!batting eyelashes
XOXO

| costyn162 a răspuns:

Daca ai bani, nu trebuie sa faci prea multe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Pepusa.smugce faci?"laughing Fi sincer, si nu te da mare cu bani si chestii d`astea, isi da seama cand deja incepi sa inflorestilaughing, vorbeste`i frumos, fa`i un compliment, poate chiar 2, 3...whistling.laughing, nu te da cu 2 tone de after shave(ca poate nu suport mirosu` prea puternic si o doare capu`-ca pe mine de altfel), da` asta nu inseamna sa-i putilaughing, asa discret sa mirosi placut. Aaaa si unghiile(obsesia mea-imi pare rau dar trebuia sa precizezbig grin), cat mai ingrijite posibil, poate iti place de vre`o fata care tine mult la acest lucru, la igiena personala mai exact.

Muuuulta bafta si Sarbatori Fericite!:*:*:*

April
| April a răspuns:

Iubeste-o neconditionat.

| yellowalien a răspuns:

Metoda "Badea" : te duci la ea si o intrebi :
- Buna, pisy. Tie iti place maron 5? smug
Glumesc, acum depinde de fata... fiecare e diferita si prin urmare o anumita metoda de "cucerire" care a mers la o tipa nu va merge neaparat si la altalaughing
Multa bafta la cucerit! smug

| zumba zumba a răspuns:

Acum conteaza de caracterul, fiecarui om, toti avem stilul nostru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fata!
insa marea majoritatea chiar si cele care nu recunosc - cu bani!
fete-unelte

| andradeac a răspuns:

Uite ca fata iti dau un sfat daca vrei il urmezi daca nu te privestewinking Respectul e cel mai important!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff...majoritatea baietilor se uita la... Adica in ziua de azi nu stii la ce sa te astepti de la un baiat. Multi nu au tactica si practic zic ca nu au nevoie. Parerea mea e ca nu toate fetele se uita la aspectul fizic al baietilor asa cum fac ei. Asa ca in inima fetelor romantismul e pe primul loc. Nu poti sa ii spui unei fete esti cu mine sau te omor. Asa ca boys take care

| eveline a răspuns:

Pur si simplu prin naturalete...fi tu insuti