| just2doit a întrebat:

Cum cuceresti o fata plina de fite si figuri pe cap?

Răspuns Câştigător
| MisterKat a răspuns:

Nu trebuie sa te incurci cu o asemenea fata. Stii cum se zice "cine se aseamana, se aduna" adica daca nu esti ca ea, nu poti sa rezisti sa traiesti langa o astfel de persoana.Cauta alte fete, in Romania sunt milioane de fete si sigur gasesti una care sa fie superba! happy

48 răspunsuri:
| inna a răspuns:

O cuceresty daca esti si tu k ea...altfel nu stiu slabe sanse.winking

mira
| mira a răspuns:

Ce nevoie ai de o belea?

Janina
| Janina a răspuns:

Ii dai intelegere si ii arati ca lumea normala poate fi mult mai frumoasa si plina de zambete decat minciuna celor figuranti.

auran
| auran a răspuns:

Cu rabdare

| Ben. a răspuns:

Nu merita efortul!

| kh1ss a răspuns:

Pai... trebuie sa fii si tu unul de-al ei... cu fite si figuri in cap ca sa te remarce... dar sincer... mai bine las`o balta... n-ai sa rezisti prea mult timp langa cineva cu fite happy

| beba a răspuns:

Nu iti recomand sa incerci asa ceva, doar tu vei avea de suferit.Nu mai bine ti-ar placea o fata frumoasa, desteapta, fara geanta Vuitton la brat si 3 kile de ''haur'' pe ea?

| Barajag a răspuns:

Daca si tu esti fitos poate o vei cuceri...bafta!

| SimpleSergio a răspuns:

Mai daca tii neaparat sa o cuceresti happy arata-i ca nu e asa specialawinking... fa-i complimente negative! ia-te de ea...fii sigur pe tine si nu o lasa sa te domine big grin.dovedeste-i ca esti ceea ce esti de fapt big grin adica dovedeste-i ca esti barbat big grin asta vor femeilewinking... absolut toate! laughing) daca esti barbat adevarat le vei cucerii pe toate happy chiar daca unele au pe unu "cu bani" laughing) tu vei fi principalulwinking

| alexam a răspuns:

Nu o cuceresti, o ocolesti. Bafta la una faina, sau normala! happy

| meioana a răspuns:

MA BENE NU O CUCERESTI...DEKT O FITZOASA LANGA U LAS-O BALTA...
...SCOATEI FITZELE CEL MAI GREU DAR SI CEL MAI SANATOShappy

| cristi a răspuns:

Dc ai vrea sa cuceresti o asemenea fata, ai facut pariu cu candva?

| Onutzu a răspuns:

Mie asemenea fete imi provoca sila mai bine cucereste o fata normala...

| DrOgAt_1508 a răspuns:

Drogheazo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Să fii mai sus ca ea (valoare, prieteni, bani, etc.).
Succes.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai descris-o asa nu o poti cuceri, nu ti se potriveste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce iti foloseste sa cuceresti asa ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai vrea sa cuceresti o astfel de fata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... i le scoti toate fitele din cap... sSIMplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi o iei cu vb dulci si ii spui ca-i frumoasa... :-J da-i pace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm ign frate.crezi ca ar vrea altceva? sau poti sa lupti pentru ia dar sa nu te astepti la iubire sau respect din partea iei...tot cu fite va ramane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate mai bine las-o balta te stradui de geaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa ai si tu fite si figuri in cap ca so atragi, dar mai bine cauta alta fara fite parerea mea oricum succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea era cum sa cuceresti o fata cu fite. toti ati fost de parere k trebuie sa renunti. nu e chiar asa, trebuie sa ii demonstrezi k nu e ea cea fatala, dar sa fim sinceri nici tu sa nu fii "fraierul cartierului". trebuie sa profiti de orice ocazie si daca e posibil sa fii prieten cu o amica dea ei sa cunosti toate miscarile pe care le face, sa fii bine informat despre ea astfel vei anticipa fiecare gest. daca iti doresti reusesti. vezi dupa ce o cuceresti sa nu o dezamagesti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-are rost sa te kinuiwinking
cautati una care sa te merite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani si masinabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu vreau un pick de ajutor... iubesc o fata ea momentan nu vrea sa fiie cu candva... ce sa fac, ...astept raspuns la id : Andyutz_jupanu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai totul pleaca de la prima convorbire daca e la telefon s-au prima intalnire trebuie sa stii cum sa o iei sa nu o lasi sa te conduca ea pe tine, ci tu trebuie sa fi cel care conduce si ia decizii nu trebuie sa te ti dupa ea chiar daca zice "gata m-am saturat plec" las-o in pace ca se va intoarce dupa 2 zile singura spune-i doar "bine pa" si isi va da seama ca a gresit si se va intoarce cerandusi tot ea iertare s-au cu gand de o pardita de sex "sexul de impacare"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-o de cap si da-o cu capu de perete sai iasa toate fitele