| just2doit a întrebat:

Cum cuceresti o fata plina de fite si figuri pe cap?

Răspuns Câştigător
| MisterKat a răspuns:

Nu trebuie sa te incurci cu o asemenea fata. Stii cum se zice "cine se aseamana, se aduna" adica daca nu esti ca ea, nu poti sa rezisti sa traiesti langa o astfel de persoana.Cauta alte fete, in Romania sunt milioane de fete si sigur gasesti una care sa fie superba! happy

48 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dac-o placi stiu ca o sa te doara sufletul dar trebuie sa scapi de ea. asculta-mi sfaturile. te rog sacultama deoarece am patit-o si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I o am 15 ani si stau cu o fata de 14 ani. suntem de 2 ani impreuna.Prima data avea niste fite, iar acum dupa 2 ani. e moarta dupa mine, si nu mai are nicio figura in cap; i le-am scos eu...trebuie' sa ai si un aspect fizic klumeawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimitei un bilet si poate isi va da seama si apoi incepe sa te iubeasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine las-o balta ca decat sa suferi mai bine las-o mai sunt 999... de fete pe unde vrei si mai frumose si fara fite sa vina si sa te faca de ras in fata prietenilor nu merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa fii ca ea poate merge daca nu mai cauta sigur ai sa gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit nu mertia...hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se merita sa incerci, iti pierzi timpul. Daca nu te place, nu ai ce face. Iar fitele ei nu fac decat sa te departeze de ea daca nu ai si tu. (parerea me)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratica, uite eu am cateva zile de cand m.am lasat de o asemenea "fitoasa"daca vrei cu adevarat sa o ai iti zic eu ca o sa o ai fa o curioasa arata i ca nu banu sau masina conteaza...arata i baiatul din tine daca intelegi ce vreau sa spun nu te arunca la fitele ei si nici nu pune botul ca ai sa ajungi aiurea si o relatie cu o asemenea fata nu merge...parerea mea "Fa-ti treaba" siwinking te-ai scos :-)). Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ii arati nu ceea ce esti ceea ce vrei sa fi si sa o mai minti putin la inceput adica...sa fi mai smecheras mai baiat de cartier si sa faci rost de niste fite daca nu ai sa te imbraci mai in fite sa te dai cu parfumuri mai de fite sa mergi mai in fite ar trebui sa mearga asta daca nu are prieten sau daca are prieten arata-i ca esti mai bun si poti mai mult intereseaza-te de prietenul ei si fa tot posibilul sa fi mai sus ca el sa ii intreci valoarea sa ai mai multe grade etc etc etc sigur o sa ii mearga si daca ii faci placerile o sa fie si mai cool pentru ca asa le plac la astea cu fite baieti fitosi asculta sfatul meu ca sigur va mergewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ar fi bine sa faci o asemenea greseala fetele cu fite si figuri nu merita interes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar toate is ocupate big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai parerea mea ca nu poti sa-ti dai d cap la o asemenea fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las-o fratioare balta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi mai nepasator si nu-i da importanta, dar nici prea mult ca dupa aia poate intra la banuieli ca ai pe altcineva si e mai rau, si din cand in cand incearca sa fii pe placul ei...:XX

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma e f greu sa cuceresti o fata fitoasa daca nu esti full de bani si sa ai masina ma bine stai aksa

| Eddii a răspuns:

Las-o baltawinking
Nu te mai chinuii pentru asa ceva... Makar daca nu avea fite...

| McGus a răspuns:

Sfatul meu e sa o lasi in pace, daca e fitoasa las-o balta frate

| doryyyxxx a răspuns:

Buna
va rog frumos imi spuneti si mie cum sa cuceresc o fata?
am 15 ani si nu stiu va implor

| doryyyxxx a răspuns:

Va rog frumos imi spuneti si mie cum sa cuceresc o fata?
am 15 ani si chiar nu stiu cum sa cuceresc o fata