| MeGustaaaaa a întrebat:

Cum cuceresti un baiat care sti ca te place dar nu vrea sa iti zica? Adica, cum il faci sa spuna chestia asta...
Am 13 ani deci sa nu`mi dati raspunsuri aiurea... Funda

1 răspuns:
| AnnabelaS a răspuns:

Salut, am 16 ani si totusi deja ceva experienta in viata mea intre baieti am avut, ok iti voi spune cum era eu la ai mei 13 ani: sa petreci mai mult timp linga el, mereu sa fie tema intre voi d/e dragoste, pasiune. Sau poate chiar tu incepi prima sa-i spui ca il placi si ii adresezi desigur intrebarea,, Cit de mult ma placi, si ce ai dori sa fie intre noi, mai mult ca prieteni?,,