| mrsALittleLight a întrebat:

Cum cuceresti un baiat? Dau funda pentru cel mai bun si rapid raspuns

Răspuns Câştigător
| Madilyn a răspuns:

Tine minte ca un baiat il poti cuceri doar atunci cand esti tu insati. Fara minciuni, fara falsitati si alte chestii de genu`. Nu reusesti mereu sa faci sa fi placuta de un anume tip, depinde ce simte el. Daca vezi ca te place cat`de`cat vorbeste cat mai mult cu el. Fiti prieteni buni si cunoasteti`va, apoi vedeti daca va potriviti si puteti fi impreuna.

Sper ca m`ai inteles.Paa. big hug

6 răspunsuri:
| DiaNa357 a răspuns:

Bunahappy
Pai e simplu: poarta te mereu,, elegant,, pe langa el, sfi sexy, nu lasa sa se vada ca tu estifoarte interesata de el, si cel mai important lucru:FI TU!
Sper ca te am ajutat:*:*:*:**:

| Danyel a răspuns:

Cu un sarut sau ceva de genul.

| FlashXLight a răspuns:

Uita`te doolche in ochii lui, zabeste`i si chicoteste cand esti de fata cu el. Merge mereu, daca chicotesti isi da seama ca esti timida in preajma lui, ca il placi. Plus ca daca vrei sa il impresionezi, arata`i ca esti mandra de tine, si incearca sa arati bine. Dupa ceva timp nu vei mai scapa de el nici sa vrei big grin
Succes big grin
Stiu ca nu am scris mult dar am descris exact asa cum am gandit. crede`ma ca daca as fi avut ce as mai fi scris, dar asta e cel mai bun mod big grin Fa cum crezi tu oricum big grin
Pupici :X Funda?

| MeyBro a răspuns:

De obicei noi baietii suntem foarte prostanaci, si ne molesim in fata oricarei fete.
Sfatul meu :, Vezi daca se uita mai tot timpul spre tine, daca incearca sa te faca sa razi, daca vrea sa vorbeasca orice, orinde, oricand cu tine, iar daca baiatul respectiv indeplineste cel putin doua lucruri spuse de mine mai sus, du-te la el si saruta-l happy! Crede-ma, n-ai ce sa patesti, noi ( baietii ) daca facem un astfel de lucru, sansele de reusita sunt 40%, iar sansele de a primi o palma sunt de 60%, la voi e cu totul alta treaba!

| AndrewThinks a răspuns:

Daca tu crezi ca si el simte ceva pentru tine cat de putin atunci va fi usor doar sa vorbesti cu el nu sa ii spui direct, cred ca ar trebui sa iesi in acelasi grup de prieteni cu el si sa ii iei id de mess nr. de tel. ceva si... Dar cred ca ma lungesc nu? ...deci cred ca trebuie sa astepti un moment cat mai bun sa-i spui ce simti pentru ca e un baiat nu e o fata careia un baiat ii poate da un buchet de flori si cadouri.

| deea_5313 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai putin grija si cum arati dar nu te baza doar pe aspectul fizic incearca sa intri in grupul deveniti intai prieteni ff buni vb mult cu el dar nul sufoca si restul va veni de la sine succes!