| Chris_5615 a întrebat:

Cum dau funda? Cum pot sa sterg intrebarile anterioare?

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Bună. În dreptul fiecărui răspuns se află câte o fundiță și tu trebuie să apeși pe ea și apoi dai OK.
Întrebările anterioare nu le poți șterge tu, te duci sus, la CONTACT și spui că vrei să îți șteargă o întrebare, și pui link-ul.
Zi faina!

2 răspunsuri:
| bebesweet a răspuns:

Funda- pai in partea dreapta e o chestie declara raspunsul acstigator -apesi acolo si voila! asta e tot...
si intrebarile anterioare...stai sa ma uit tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Funda este de fapt marcarea unui raspuns caastigator.
deci ca sa dai funda, marchezi raspunsul castigator.
dar, nu te pot ajuta si la urmatoarea intrebare, nu cred ca se poAate.
SUCCES!