| Lleahh a întrebat:

Cum de nu renuntati?
La vise, idealuri...viata...

4 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Viata e frumoasa si merita sa te bucuri de ea. E bine să îți stabilești obiective pentru ca esti preocupată să le atingi. Dar fii pozitivă. O inima veselă înseninează fața.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasii renunta.Si nu as vrea sa fiu etichetata asa.Incerc,ma straduiesc, dau tot ce am mai bun.Chiar daca nu imi iese, nu se mai cheama renuntare.E doar o incercare.

| 1231242 a răspuns:

O să renunți imediat după ce te apuci de ele!

| LexaEAG a răspuns:

Simplu,te gândește ca nimic nu e întâmplător, si ca tu ai un scop in această lume mare, așa ca e păcat sa îți risipești viața plangandu-ti de mila, deci distreaza-te si traieste-ti viata, caci e scurtă.