| gabrieldancan a întrebat:

Cum descarc 4story.ro pas cu pas sunt incepator. FUNDA.

3 răspunsuri:
| Lyvyw a răspuns:

Simplu ca bunaziua : scrii pe google 4story, intri pe primul rezultat, te loghezi sau iti faci cont (cauta pe site si vei gasi ), dai la descarca jocul si dupa aceea e foarte usor sa il instalezi. Nu iti trebuie multa experienta in it ca sa poti sa il descarci. Da macar ai incercat si ai vazut ca nu te descurci?

| andytzu01 a răspuns:

Pai pentru inceput descarca jocul de aici http://www.4story.ro/game/download si dupa faci cont...si dupa descarcare intri in joc si introduci contul facut, pentru orice informatie ma gasesti la id : cozma.andrei41@yahoo.com

| al3xwasd a răspuns:

Atat de praf esti?