| S4Suk3 a întrebat:

Cum despart o fata de un baiat fara ca ei sa stie?

Răspuns Câştigător
| Anaad a răspuns:

Ca sa iasa ceva frumos din povestea pe care cred eu ca ai dori sa o traiesti (dupa ce reusesti sa ii desparti) trebuie sa se bazeze pe ceva frumos..atractie, etc, iar nu pe intrigi ca cele pe care le-ai pune tu la cale. Pur si simplu fi sincer/a, spune-i ca il/o placi, si astfel va putea alege.

5 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Buna.
Printr-o scrisoare sau cu o alta persoana.
Pa, pa!

| pufoshenia24 a răspuns:

Faci acolo ceva sa para ca se barfesc sau sa ii faci sa se certe. Dar de ce vrei sa faci asta?big grin de fapt nu ca nu as stii. dar. imi pare rau. papakisswinking

| S4Suk3 explică (pentru pufoshenia24):

Pai tu esti acea fata deci planu e dus...

| Mesesan_Amelina_2000 a răspuns:

Pune-i unul impotriva celulilat si inceara sa ii convingi ca celalalt il barfeste pe la spate sau ii place de altcineva.

| S4Suk3 explică (pentru Mesesan_Amelina_2000):

Am incercat dar nu a reusit..alta idee?