| DarthRevan a întrebat:

Cum devi mai subtil cand vorbesti cu fetele, pentru a le face curioase.

2 răspunsuri:
| William79 a răspuns:

Frate, vorbeste deschis cu ele dar foarte putin! Asta le enerveaza extrem de tare si o sa vezi ca ele o sa te caute! Ps: daca vb pe facebook, sa începi tu conversația de cateva ori, apoi lăsate cv timp si o sa vezi ca nu mai scapi de ele! ( sunt fatalaughing )

| LoveSleep a răspuns:

În sfârșit unul cu o întrebare inteligentă.
Ți-ai dat tu seama de ceva, mai încearcă și-o să-ți și răspunzi. Pentru a funcționa, "ideile" trebuie să vină de la tine. Baftă!