| danaalexa a întrebat:

Cum devii mai popular daca intri in echipa de teatru a scolii sau daca participi la miss?(nu neaparat castigi). in alta ordine de idei niste filme horror si comedi faine titluri plsbig grin

3 răspunsuri:
| ShiNee a răspuns:

Cred ca ai o problema.straight face

am vazut ca ai mai pus o intrebare daca participi la miss devii populara?

care e problema ta laughing faptul ca nu te baga nimeni in seama? e o prostie! daca intr-adevar esti respinsa atunci la tine e problema...nu inteleg de ce vrei sa fii populara neaparat.prin persoanlitatea ta devii populara mai fata! daca te imprietenesti cu lumea usor si daca esti de incredre. DUUHH!

| zdrux a răspuns:

Cred că dacă ai participa la miss, ai fi mai "populară".

Fiecare cu visele lui.happy

| dreapupikdulshe a răspuns:

Poi daca participi la concursul de miss si pierzi nu devii faimoasa de loc dar daca castigi te-ai putea apuca d emodeling ceea ce iti va aduce faina! SUcees! PUP!