| UwUgirl a întrebat:

Cum devin mai populară la școală? Sunt prietenă cu fetele mai populare pot să zic, dar parcă fac mișto de mine.O,, prietenă", CARE E FOARTE ENERVANTĂ SI SE CREDE ȘMECHERĂ ȘI SE SPALĂ PE CAP LA 3 SĂPTĂMÂNI! Imi face o reputație rea. Nu vreau să o supăr cu toate că o urăsc, dar imi vine să ii zic tot ce cred eu și alte fete despre ea.Ce să fac?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Acum este tarziu a mai poti deveni populara... las-o pentru la toamna, cand incepe noul an scolar!

Un sfat pe care sa-l tii minte pe veci: NU_TI mai critica niciodata colegii si colegele, ca nu vei deveni populara dimpotriva, oamneii nu vor sa fie in preajam oamenilor rautaciosi si critici, fiindca ajung si ei sa fie criticati si asta nu-si doreste nimeni.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu te ajuta sub nicio forma popularitatea in liceu.De ce?
O să mai ai astfel de prietene care te vor pune la zid că te dai mai șmecheră decât ele.
Cel mai bine te-ai focusa pe studii, ca un sfat!

| UwUgirl explică:

"Îmi face o reputație rea,, fără semne de întrebare