| xOchelariCuInfraRosu a întrebat:

Cum downloadez si eu un videoclip de pe youtube? Raspuns repede plzz! dau funda + vot!

11 răspunsuri:
| Cristian3 a răspuns:

Cool YouTube Downloader foloseste programulwinking succes!

| Toniii a răspuns:

Poti descarca de pe Google programul "Youtube Downloader" si pe urma iti apare in program sa pui linkul la melodie.si dai copy de la linkul de pe youtube.si paste acolo unde trebuie sa pui linkul pe urma a[esi pe butonul "Download".si de acolo ai deascarcat tot!

| only me a răspuns:

Instalezi un program. poate DVD Video soft. e f bun.

| D_2642 a răspuns:

Ai mai multe obtiuni:
copiezi linkul melodiei de pe youtube, apoi il inserezi pe site-ul: http://descarcayoutubeman.blogspot.com/ si dai pe Convert Video. Dupa cateva secunde, iti apare Download si dai click.
O alta optiune ar fi site-ul http://www.listentoyoutube.com/, dar e putin mai complicat de folosit. Mai intai copiezi linkul de pe youtube, il inserezi pe site, si dai GO. Apoi iti apare ceva, unde dai Download MP3, iar dupa cateva secunde trebuie sa mai dai o data click pe Download MP3, pe pagina ce iti apare.
Sper ca ti-am fost de folos.
Bafta!

| danycosty a răspuns:

Cu programul youtube downloader http://download.kappa.ro/action__file/action__license/id__1/file__5783
Dai pe "sunt de acord".
Il instalezi
Intri in el si introduci URL-ul si dai pe "download"

| ѕтαяχωαяѕ a răspuns:

Cu prg youtube downloader
il poti descarca de pe google

| AdaAndreeaAda a răspuns:

Ai nevoie de youtube downloader. Dace il ai trebuie sa il deschizii si sa pui linkul de pe youtube.Bafta>big grin

| xOchelariCuInfraRosu explică:

Baaai nu programe de instalat oameni!

| Adelinnaa a răspuns:

Trebuie sa ai un program de youtoube downloader happy

| diaηα a răspuns:

Cel mai bun : YouTube Downloader