| FaraNumePls a întrebat:

Cum e de obicei la preselectiile pentru miss & mister? La ce trebuie sa ma astept?laughing

Răspuns Câştigător
| Larissssa1234 a răspuns:

Hei. Nu ai de ce sa iti faci griji, este o experienta care intr-adevar nu trebuie ratata. Ai ocazia sa iti faci prieteni noi, dar si sa inveti sa lucrezi in echipa, sa inveti cateva dansuri si sa fii in lumina reflectoarelor in seara balului. La mine in liceu, preselectiile pentru balul bobocilor s-au tinut in prima zi de scoala, pur si simplu s-au pus mai multe melodii pe care bobocii trebuiau sa danseze, iar organizatorii se plimbau printre noi incercand sa aleaga pe cei mai potriviti. Ca un mic tips, incearca sa fii cat mai natural/naturala. Nu incerca sa iesi in evidenta prea tare, ptc s-ar putea sa o faci intr-un mod nu tocmai placut, ai incredere in tine si traiesti din plin fiecare moment! Anii liceului sunt cei mai frumosi, ar fi pacat sa ratezi o asemenea experienta. Iar daca nu esti ales, nu fi dezamagit de tine, incercarea moarte n-are happy

1 răspuns: