| 7uP112 a întrebat:

Cum e la balulu bobocilor? happy

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

La liceul meu, balul s-a ținut vinerea trecută, deci îți pot spune părerea mea sinceră și recentă.
Eram pregătită pentru primul meu bal din viața mea, așteptam cu nerăbdare această zi! Ziua venind, renumitul „Balul Bobocilor" a avut loc într-o zi de vineri, după ore. Credeam că va fi foarte mișto, așa auzisem de la cei mai mari decât mine. Dar, doar credeam. A fost o simplă „petrecere", a fost frumos, însă nu am rămas fascinată de acest lucru.
A fost muzică, distracție (oarecum), am privit ore întregi niște persoane necunoscute care și-au făcut treaba pe scentă și atât.

| Ralp a răspuns:

Super. happy Bobocii mai mult sau mai putin stresati. Momente amuzante. Atmosfera placuta si bineinteles o posibila inghesuiala. happy